ОПТИМІЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ МЕХАНОАКТИВАЦІЇ ЗА ДОПОМОГОЮ АНАЛІЗУ КРИВИХ РОЗПОДІЛУ ЧАСТИНОК ПОРОШКУ ЗА ЇХ РОЗМІРАМИ
DOI:
https://doi.org/10.31319/2519-8106.2(39)2018.154248Ключові слова:
гематитовмісний матеріал, механоактивація, дисперсністьАнотація
В роботі показані результати дослідження дисперсності гематитовмісного рудного матеріалу в залежності від ступеню подрібнення. Гематитова руда, основними фазовими складовими якої є оксиди SiO2 і Fe2O3, піддавалась механоактивації в вібраційному млині. Теоретичне описання кривих розподілу відносної кількості частинок за їх розмірами дозволило визначити оптимальні режими механообробки (τподр.=70 год.), що сприяють кращому розкриттю мінералів і подальшому відокремленню залізовмісної складової від кварцу.Посилання
Молчанов В.И. Активация минералов. / Молчанов В.И., Селезнева О.Г., Жирнов Е.Н. – М.: Недра, 1988. – 208 с.
Аввакумов Е.Г. Механические методы активации химических процессов. / Евгений Гри-горьевич Аввакумов: [2-е изд., перераб. и доп.] – Новосибирск: Наука, 1979. – 306с.
Перспективи використання методів механоактивації для вирішення проблеми утилізації відходів / М.М. Орфанова, Я.М. Семчук // Вісник КрНУ ім. Михайла Остроградського. – 2013. – № 5 (82). – С. 160–165.
Кінетичні параметри процессу відновлення гематиту до магнетиту за допомогою біомаси / В.П. Пономар, Н.О. Дудченко, О.Б. Крик // Вісник Дніпропетровського університету. Серія: геологія, географія. – 2017. – № 25 (1). – С. 53–62.
Ходаков Г.С. Физика измельчения. / Ходаков Г.С. – М.: Наука, 1972. – 308 с. – (Физико-математическая библиотека инженера).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).