АЛГОРИТМ СКОРОЧЕННЯ ТРИВАЛОСТІ ПАУЗИ МІЖ ПРОПУСКАМИ ЗЛИТКУ У ПРОЦЕСІ РЕВЕРСИВНОЇ ПРОКАТКИ
DOI:
https://doi.org/10.31319/2519-8106.1(40)2019.166169Ключові слова:
алгоритм, тривалість паузи, темп прокатки, реверсивний стан, прокатні механізми, пропускиАнотація
Розглянуто алгоритм скорочення тривалості паузи між прокаткою сусідніх розкатів циклу, який полягає в тому, що визначається точка переходу швидкості прокатки на швидкість викиду метала із валків, яка повинна з цього моменту бути зниженою. Для визначення цієї точки переходу враховується маса і довжина частини розкату,що ще знаходиться у робочих валках. Зменшення тривалості середньої паузи в циклі прокатки не лише підвищує продуктивність, але й істотно впливає на стабільність технологічного процесу прокатки.Посилання
Нельга В. Т. Система автоматичного керування процесом точної прокатки смуг / В. Т. Нель-га. // Збірник наукових праць ДДТУ, Дніпродзержинськ. – 2009. – С. 37–41.
Архангельский В. І. Системы реверсивных электроприводов / В. І. Архангельский. – Киев: Техніка,, 1982. – 387 с.
Бойко В. І. Алгоритм определения начала торможения главного привода в текущем пропуске / В. І. Бойко, В. Т. Нельга. // Вісник Криворізського технічного університету. – 2010. – № 25. – С. 214 – 216.
Никитина Л. А. Черная металлургия, определения торможения главного привода / Л. А. Ни-китина, Б. Н. Матвеев. // Бюл. АО «Ин-та Черметинформация». – 2003. – № 25. – С.36 – 44.
Кравцов А. Ф. Расчет автоматических систем контроля и регулирования металлургических процессов / А. Ф. Кравцов, Е. В. Зайцева, Ю. Н. Чуйко. – Киев: Вища школа, 1981. – 320 с.
Глинков, Г. Я. Теоретические основы автоматического управления металлургическими про-цессами. / Г. Я. Глинков, М. Д. Климовицкий. – Москва: Металлургия, 1985. – 304 с.
Васильев В. И. Распознающие системы / В. И. Васильев. – Киев,: Наукова думка, 1983. – 422 с.
Губинский В. И. Уменьшение окалинообразования при производстве проката. / В. И. Губин-ский, А. Н. Минаев, Ю. В. Гончаров. – Киев: Техніка, 1981. – 354 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).