ПРОСТОРОВО-ЧАСОВИЙ КОНТИНУУМ В ЕНЕРГЕТИЧНО-ІНФОРМАЦІЙНО-ЧАСОВОМУ ПОЛІ ОБ’ЄМНОГО ВСЕСВІТУ
DOI:
https://doi.org/10.31319/2519-8106.2(45)2021.247065Ключові слова:
Всесвіт, подія, матеріальний світ, поле, енергія, час, інформаціяАнотація
Основними параметрами енергетично-інформаційно-часового поля об'ємного Всесвіту, є: енергія; час; інформація, які безпосередньо також характеризують просторово-часовий континуум. Отже, питання визначення зони знаходження просторово-часового континууму в енергетично-інформаційно-часовому полі об'ємного Всесвіту є одним з основоположних.
Відповідно до встановленого правила нумерації відносно початкової точки відліку, незалежно від розглянутої осі, наступні події утворюють замкнуту криву на основі якої побудована енергетична октаграма об'ємного Всесвіту. Дана енергетична октаграма характеризується унікальним властивостям, а саме: сума енергетичних носіїв подій по будь-якій діагоналі або будь-якого довільного «хороса» октаграми завжди дорівнює «початковій енергії».
Згідно властивості дуальності матеріального світу була перебудована енергетична октаграма об'ємного Всесвіту в енергетичну гексаграму матеріального світу, що дало можливість встановити зону знаходження просторово-часового континууму в енергетично-інформаційно-часовому полі об'ємного Всесвіту. Відповідна зона характеризується чотирьохвимірним полем і розташовується на енергетичній осі моделі об'ємного Всесвіту. Це обумовлює неявний вираз таких параметрів як, час та інформація. Саме тому для реалізації нам доступна тільки енергетична складова, яка і визначає одномірність поля просторово-часового континууму згідно фундаментальної мірності моделі об'ємного Всесвіту.
Таким чином, на даному етапі нашого розвитку ми спостерігаємо, усвідомлюємо і реалізуємо події, в диференціальній області розуміння. Що зумовлює іноді надзвичайно складні математичні викладки для опису відповідних подій, так як розглядаємо певне ціле як окремі частини, іноді на наш погляд не взаємопов'язані. Для усвідомлення, а тим більше розуміння цього єдиного цілого необхідно переходити в інтегральну область розуміння. Прогресивніше за все, є область фундаментального розуміння, тому що, усвідомлюючи події восьми октант, як єдине ціле, ми зможемо не тільки зрозуміти справжню сутність речей, але й навчиться їх реалізовувати. Усвідомити і сприйняти нульову мірність, можливо тільки пізнавши основний закон Всесвіту, у всьому його нескінченному різноманітті.
Посилання
Romaniuk A.D., & Romaniuk R.A. (2020). [General bases of the physical and mathematical model of a volume universe] Matematychne modeliuvannia – Mathematical modeling, 1(42), 7–15 [in English].
Romaniuk A.D., & Romaniuk R.A. (2018). [Theoretical foundations of expansion of the numerical space] Matematychne modeliuvannia – Mathematical modeling, 2(39), 20–28 [in English].
Romaniuk A.D. (2021). Enerhetychni aspekty fizyko-matematychnoi modeli obiemnoho Vsesvitu [Energetic aspects of the physical and mathematical model of the volumetric Universe] Matematychne modeliuvannia – Mathematical modeling, 1(44), 7–16 [in Ukraine].
Tesla said that these three numbers are key to the universe. Core Spirit: website. URL:
https://corespirit.com/articles/tesla-say-numbers-36-9-key-universe (application date 04.06.2021).
Enneagram – version of Marco Rodina. Livejornal: website. URL:
https://assalam786.livejournal.com/80018.html (application date 04.06.2021).
Математичне моделювання: зб. наук. пр. / М–во освіти і науки України, Дніпровський державний технічний університет, голов. ред. Б. П. Середа. Камянське, 2020. Вип. 1(42) 184 с.
Математичне моделювання: зб. наук. пр. / М–во освіти і науки України, Дніпровський державний технічний університет, голов. ред. Б. П. Середа. Камянське, 2018. Вип. 2(39) 248 с.
Математичне моделювання: зб. наук. пр. / М–во освіти і науки України, Дніпровський державний технічний університет, голов. ред. Б. П. Середа. Камянське, 2021. Вип. 1(44) 160 с.
Tesla said that these three numbers are key to the universe. Core Spirit: веб-сайт. URL: https://corespirit.com/articles/tesla-say-numbers-36-9-key-universe (дата звернення 04.06.2021).
Эннеаграмма – версия Марко Родина. Livejornal: веб-сайт. URL: https://assalam786.livejournal.com/80018.html (дата звернення 04.06.2021).
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
a. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
b. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
c. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).